Diecézní setkání mládeže

POZOR

VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ SITUACI SE ŠÍŘENÍM VIRU SARS-COVID-19 BYLO DIECÉZNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE ZRUŠENO

Zveme všechny mladé lidi od 14 let na Diecézní setkání mládeže, které se uskuteční v sobotu 4. dubna 2020 v Hradci Králové. Setkání začne programem v sálu Filharmonie, odkud se následně přesuneme do prostor Biskupského gymnázia, kde budeme moci společně strávit čas v rámci odpoledních tematických skupin, sportu nebo malých společenství vrstevníků. Program tradičně vyvrcholí mší svatou od 15 hodin v katedrále Svatého Ducha. V příloze zasíláme plakát a zároveň prosíme o jeho vyvěšení ve vašich farnostech. Dále vás žádáme o osobní pozvání mladých z vaší farnosti, na které se společně s celým přípravným týmem těšíme. S díky a přáním krásných dní Bc. Miroslava Lacinová vedoucí kanceláře Diecézního centra mládeže.